CHAMPION TEAM WROCŁAW | NAJWIĘKSZE CENTRUM TAŃCA NA DOLNYM ŚLĄSKU

GRAFIK

Poniedziałek
Sala 1
15:45 -16:30 Balet młodzież (Anna Mendakiewicz)
16:30-17:15 Balet Do lat 7(Anna Mendakiewicz)
Od 17:15 Sala wolna
Sala 2 (Nikola Tabor )
16:20-17:05 High heels młodzież
17:10-17:55 hip hop Kids do 7 lat
18:10-18:55 Cheereleaders do 9 lat
19:00-19:45 Latino solo dla Pań (dorośli )
20:00-20:45 Taniec towarzyski wersja użytkowa gr.zaawansowana (Martyna Wiśniewska)
SALA 3 (Kasia Knihinicka)
16:20-17:05  Akrobatyka Open
17:10-17:55  Hip hop do 13 lat ⭐gr.zaawansowana
18:10-18:55  Disco dance show do 13 lat
19:00-19:45  Street Dance show do 13 lat
19:45-20:30  Jazz dorośli
Sala 4 pole dance
16:20-17:05 Młodzież grupa początkująca
17:10-17:55 Gr.zaawansowana⭐ wiek open
18:10-18:55 Gr.poczatk.do 13 lat
19:00-19:45 Gr.początkująca dorosli
WTOREK
Sala 1  ( Justyna Taborska )
16:20-17:05
17:00-17:45 balet gr.początkujca
17:45-18;30 balet gr.zaawansowana ⭐
18:30-19:30 Jazz do 14 lat
Sala 2  (Nikola Tabor )
16:20-17:05 Mix dance maluszki 2-3 latki
17:10-17:55 Latino młodzież
18:10-18:55 Hip hop do 13 lat
19:00-19:45 High heels dorośli
Sala 3  ( Oksana Vyźga)
16:20-17:05 Gimnastyka artystyczna od 6 lat poczatk.
17:10-17:55 Akrobatyka do 12 lat  gr. poczatk.
18:10-18:55 współczesny młodzież  gr.poczatk.
19:00-19:45 Akrobatyka gr. zaawannsowa⭐
20:00-20:45 klasyka dorośli
Sala 4 pole dance (Katia Gromova)
16:20-17:05 początkująca młodzież
17:10-17:55 zaawansowana Kids ⭐
18:10-18:55 zaawansowana Kids ⭐
19:00-19:45 zaawansowana Kids ⭐
20:00-20:45 dorośli zaawansowana ⭐
Środa
Sala 1 wolna
Sala 2( Nikita Wasilewicz )
16:20-17:05 freestyle młodzież
17:10-17:55 Street Dance do 13 lat
18:00-18:45 freestyle zaawansowana ⭐
18:45-19:30 break dance do 13 lat
 Sala 3 (Kasia Knihinicka )
16:20-17:05 jazz młodzież
17:10-17:55 disco dacne maluszki do 8 Lat
18:10-18:55 Street Dance show młodziez
19:00-19:45 Hip hop do 13 lat zaawansowana ⭐
19:45-20:30 balet dorośli
CZWARTEK
Sala 1  wolna
Sala 2  (Nikita Wasilewicz )
16:20-17:05 Hip hop do 9 Lat
17:10-17:55  Break Dance do 9 lat
18:10-18:55  Freestyle  do 13 lat
19:00-19:45  Street Dance do 13 lat gr.zaawans. ⭐
Sala 3 ( Oksana Vyźga)
16:20-17:05  Balet z elem.akrobatyki do 7 lat
17:10-17:55  Gimnastyka artystyczna Kids -gr.zaawans.⭐
18:10-18:55  Akrobatyka do lat 7-gr.zaawans.⭐
19:00-19:45 Modern Jazz młodzież
PIĄTEK
Sala 1  (Paulina Sokołowska)
16:20-17:05
17:10-17:55  Hip hop do 7 lat
18:10-18:55 Hip hop do 13 lat
19:00-19:45 Hip hop młodzież
Sala 2
16:20-17:05
17:10-17:55 Taniec towarzyski do 10 lat
18:10-18:55 Taniec towarzyski młodzież
19:00-19:45 Kurs tańca dla dorosłych
Sala 3 (Oksana Wyźga)
16:20-17:05 Balet 7-11 lat
17:10-17:55 Akrobatyka mama i dziecko (open)
18:10-18:55 Balet 4-6 latki
19:00-19:45 Akrobatyka gr.zaawans.⭐
Sala 4 pole dance (Katia Gromova)
16:20-17:05 Pole Kids do 9 lat
17:10-17:55 Lekcja prywatna
18:10-19:00 Pole Kids zaawansowana ⭐
19:00-19:45 Pole Kids zaawansowana ⭐
20:00-20:45 Dorośli początkująca
Sobota
Sala 1 wolna
Sala 2 ( Paulina Sokołowska)
16:00 Hip hop do 13 lat
17:00 Hip hop do 9 lat
18:00 Hop hop dorośli
19:00 Hip hop młodzież
Uwaga ! Grupy zaawansowane Hip hop/Street dance z sezonu 2019/2020 mają treningi do wyboru:
⭐Poniedziałki 17:15 Hip hop (wiek open)
(trener Katarzyna Knihinicka)
⭐Środy 18:00 Freestyle (wiek open)
  (Trener Nikita Wasilewicz)
⭐Środy 18:45 Hip hop do 13 lat
  (Trener Katarzyna Knihinicka)
⭐Czwartki 18:45 Street Dance do 13 lat
(trener Nikita Wasilewicz)
⭐ grupy młodzież wiek 14+
    Zapisy na trening próbny (kwalifikujący do grupy)
Do dnia 10 września ☎️ treningi odbywać się będą do wyboru: poniedziałki/środy/czwartki/piątki/soboty .
Grupy zaawansowane Pani Oksany:
⭐Akrobatyka grupa starsza
         wtorki + piątki 19:00
⭐Akrobatyka grupa młodsza
       Czwartki 18:10
⭐Gimnastyka Artystyczna
       Czwartki 17:10
Nie możesz znaleźć swojej grupy? ????
Szukasz formy tańca, której nie ma w grafiku? ????
Zadzwoń do nas – stworzymy ją dla Ciebie ????????
Przypominamy,  że warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wcześniejsza rezerwacja miejsca ????
a takze uregulowanie płatności za bieżący miesiąc najpóźniej 15 minut przed zajęciami w recepcji naszej szkoły ????
Champion Team- The Best Team ✌