CHAMPION TEAM WROCŁAW | NAJWIĘKSZE CENTRUM TAŃCA NA DOLNYM ŚLĄSKU

SALSA

Jeżeli czujesz, że Twoje serce bije w rytm kubańskiej salsy, a Twoim najlepszym partnerem jest muzyka, zapraszamy na zajęcia z salsy solo. Zachęcamy zarówno miłośników salsy jak i osoby, które chciałyby nauczyć się tego tańca od podstaw. Wielotorowy rozwój salsy sprawił, iż stała się mieszanką różnych stylów i technik tanecznych. Tańczona w metrum 4/4 jest tańcem bardzo szybkim, ale równocześnie wyzwalającym za sprawą energetyzującej muzyki dużych pokładów energii. Podobno obliczono, że tańcząc salsę intensywnie przez godzinę spalamy minimum 600 kalorii, niejednokrotnie o tym zapominając. Dodatkowym atutem jest ósemkowa praca bioder, która uaktywnia pracę mięśni brzucha a kobiecym ruchom dodaje sprężystości i zmysłowości. Na lekcjach dla par i singli uczestnicy nauczą się niezbędnej techniki prowadzenia i podążania za partnerem oraz sztuki dobrego wyglądu na parkiecie 😉 Lekcje salsy pozwolą także rozumieć i interpretować muzykę oraz ułatwią wejście w latynoskie „flow”, które jest bardzo ważne w tych stylach.

 

Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych 🙂 Riccardo Recanati – Finalista World Bachata Fusion Competition  „Salmanca Bachatea 2017” in Spain, Mistrz Włoch w salsie oraz połfinalista World Latin Dance Cup w Miami, vice Mistrz Bachata Fusion Competition in Milano in 2017

oraz

Martyna Wiśniewska – Mistrzyni Polski w Salsie, Vice Mistrzyni Europy w Salsie, V na Mistrzostwach Świata w Salsie, V-ce Mistrzyni Polski w Mambo oraz tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”.

Powrót do oferty