CHAMPION TEAM WROCŁAW | NAJWIĘKSZE CENTRUM TAŃCA NA DOLNYM ŚLĄSKU

DNI OTWARTE

Dni Otwarte od 1 do 2 września zapisy trwają do 30 sierpnia pod numerem telefonu +48 663 963 868
Już 1-ego i 2-go września będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w Champion Team-Największym Centrum Tańca na Dolnym Śląsku. Mamy nadzieję, że lekcje prowadzone przez naszą mistrzowską i wykwalifikowaną kadrę pozwolą każdemu znaleźć swój styl i poczuć moc tańca. Przypominamy, że wszystkie lekcje w ten wyjątkowy taneczny weekend są bezpłatne a uczestnictwo jest możliwe po dokonaniu rezerwacji miejsca do 30.08.2018.
Ważna informacja dla osób biorących udział w zajęciach 
Prosimy pamiętać o :
  • czystym obuwiu zmiennym
  • stroju treningowym , który nie krępuje ruchów a w przypadku zajęć pole dance- stroju sportowym bez metalowych ozdób i elementów, w tym zamków i guzików(Zabronione jest także uczestnictwo w zajęciach pole dance w biżuterii – zakaz dotyczy zwłaszcza pierścionków , obrączek, bransoletek oraz kolczyków w pępku i innych nietypowych miejscach. Osoby,które nie zastosują się do powyższego akceptują fakt, iż w przypadku zniszczenia sprzętu zostaną obciążone jego naprawą lub wymianą. W dniu treningu zabronione jest smarowanie się kremami i olejkami lub jakimikolwiek substancjami nawilżającymi).
  • punktualności:) 🙂 podane godziny są godzinami rozpoczęcia zajęć proponujemy, by przyjść wcześniej, aby zdążyć się przebrać i zapoznać z obiektem. Instruktorzy mają prawo odmówić uczestnictwa osobom spóźnionym, pomimo rezerwacji miejsca.
  • stosowaniu się do Regulaminu Centrum Tańca- Na sali tanecznej podczas zajęć mogą przebywać jedynie osoby, które znajdują się na liście Uczestników danych zajęć. Ze względu na komfort zajęć Uczestników, rodzice, czy też osoby towarzyszące nie mają prawa przebywać na salach tanecznych. Wyjątek stanowią pokazy zdobytych umiejętności pod koniec lekcji, o czym rodzice lub opiekunowie zostaną przez instruktora poinformowani.
  • elastyczności naszego Centrum Tańca-podczas Dni Otwartych można skorzystać nie tylko z bezpłatnych lekcji, ale także z konsultacji i cennych rad.
  • nieograniczonych możliwościach naszego grafiku- jeśli zależy Ci, by szkolić się pod okiem naszej mistrzowskiej kadry a ujęte w grafiku zajęcia nie są czasowo dopasowane do Twoich możliwości- zgłoś się do naszej Recepcji – na pewno znajdziemy rozwiązanie 🙂
Centrum Tańca Champion Team- jesteśmy po to, byś był najlepszy

 

SOBOTA 1 WRZEŚNIA
NIEDZIELA 2 WRZEŚNIA
Powrót do aktualności